Festival country, folk a bluegrassové muziky


Ahoj kamarádi a příznivci festivalu „Třebsínská zvonička“.
Tak už jsme zase o další rok starší a blíží se další ročník festivalu. Ještě malé ohlédnutí zpět. Všichni organizátoři festivalu věří, že jste byli spokojeni a že se všichni společně těšíme na ten letošní. Jenom bych jménem všech, co se na loňském festivalu podíleli, chtěla poděkovat. Poděkovat za pomoc jak finanční, bez které by to opravdu nešlo, tak i všem, kteří pomáhali s přípravou festivalu. Poděkování patří i Vám návštěvníkům, příznivcům, kamarádům i kapelám. Prostě řečeno, bez Vás všech by festival nebyl. Takže díky Vám všem.
Tak a teď už dost nostalgie a hurá do dalšího ročníku Třebsínské zvoničky.

9.ročník festivalu „Třebsínská zvonička“ se koná 12.7.2014 od 14:00 hodin.


A na koho se můžete těšit? Tak například na skupinu Kupa, Brzdaři, Generaci Standy Grepla, Pacifik, Jitku Vrbovou se Standou Chmelíkem, Taxmeni, Třebsín band, Nová Sekce a Cross Country.

Opět budou pro Vás připraveny stánky s občerstvením, stánky se suvenýry, určitě oblíbený dětský koutek a různé další atrakce jak pro děti, tak i pro dospěláky.

Věříme, že nás nezklamete, že se dostavíte v hojném počtu a opět nám pomůžete vytvořit tu krásnou domácí atmosféru jako minulé ročníky.

Věříme, že na nás nezapomenou ani sponzoři, protože bez nich by festival prostě nebyl.

Takže kamarádi a příznivci Třebsínské zvoničky, Třebsína a krásné přírody tady u nás, srdečně Vás i Vaše blízké zveme a těšíme se na Vás.

Za tvůrce festivalu a za všechny pořadatele